Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do udziału w Dorocznej Wrocławskiej Konferencji Ginekologów i Położników, która odbędzie się w 11 lutego 2022 roku.

Przewodniczący Komitetu Naukowego
prof. dr hab. n. med. Mariusz Zimmer

Za udział w virtual meeting otrzymają Państwo dodatkowo aż 40 punktów w ramach CERTYFIKATU POLSKIEGO TOWARZYSTWA GINEKOLOGÓW i POŁOŻNIKÓW POSTĘPOWANIA ZGODNEGO Z AKTUALNĄ WIEDZĄ POŁOŻNICZO-GINEKOLOGICZNĄ DLA CZŁONKA PTGiP, który potwierdza nieustanne podnoszenie kompetencji z zakresu ginekologii i położnictwa.

Punkty edukacyjne
Uprzejmie informujemy, że uczestnicy otrzymają punkty edukacyjne.

Certyfikaty
Certyfikaty uczestnictwa zostaną wysłane po zakończeniu spotkania na adresy e-mailowe podane podczas rejestracji.

Istnieje możliwość samodzielnego wydruku* certyfikatu po konferencji za pośrednictwem elektronicznego systemu rejestracji — szczegóły poniżej.

Wydruk certyfikatu

  1. W celu wydrukowania certyfikatu, prosimy zalogować się na swój profil w elektronicznym systemie rejestracji, wybierając zakładkę Rejestracja.
  2. Z menu znajdującego się po lewej stronie proszę wybrać opcję Wydruk certyfikatu.
  3. Proszę wybrać Pobierz certyfikat.
  4. Wygenerowany certyfikat pojawi się w nowym oknie.
  5. Certyfikat jest gotowy do wydruku.

*Dotyczy osób, które samodzielnie zarejestrowały się w systemie (posiadają dane logowania do systemu rejestracji na virtual meeting).

Nota prawna

Virtual Meeting jest skierowany tylko do osób uprawnionych do wystawiania recept lub osób prowadzących obrót produktami leczniczymi — podstawa prawna: Ustawa z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne (t. j. Dz.U. z 2019 r. poz. 499).